Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

«Японія – країна вранішнього сонця»

      Подорож-відкриття «Японія – країна вранішнього сонця», яка зібрала гуртківців у лютому, познайомила дітей з казковою природою країни, дивовижною японською кухнею, де з рису готують багато страв та відомі на весь світ суші та ролли. А також, чому екзотична страва «фугусаши», що готують з риби фугу, має велику популярність серед місцевого населення.
      Японська культура вразила своєрідністю та витонченістю. Адже саме тут з’явилась церемонія «ханамі» - милування квітами, унікальна церемонія чаювання, ікебана – мистецтво складання букетів, орігамі – створення фігурок з паперу. До речі, діти почули цікаву легенду про паперового журавлика.
      Діти познайомились з освітою в Японії, яка досить значно відрізняється від нашої, системою писемності, а також дізнались, скільки найуживаніших ієрогліфів має знати кожен японський учень. А відеоролик про роботів, адже Японія є лідером з виробництва різноманітних приладів, показав, як широко японці використовують їх у своєму житті.
      Наприкінці заходу дітям запропонували на згадку про подорож до Японії зробити орігамі.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов