Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

Сінгапур – місто Лева

      17 жовтня 2014 року у відділі обслуговувані користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського було проведено чергове засідання гуртка «Глобус», членами якого є учні 3-Б класу ЗОШ № 13.
      Подорож-відкриття «Сінгапур – місто Лева», що супроводжувалась слайд-презентацією, відкрила таємницю, чому найчистіше місто на Землі, що потопає в екзотичних квітах, назване на честь лева. Гуртківці познайомились із місцевими звичаями, традиціями, наприклад, як святкують китайський Новий рік і які роблять дарунки на це свято, а ще, на яке шановане і популярне свято випускають з кліток птахів. А також діти дізнались, чому в Сінгапурі жувальна гумка знаходиться під забороною і на що ще існує заборона.
      Учасники заходу завітали до мешканців сінгапурського зоопарку, який вважається одним з найкращих у світі, а також відвідали парк метеликів, музей коралів та тропічний океанаріум.
      Наприкінці подорожі дітям було запропоноване читання з обговоренням сінгапурської казки «Кіт та мавпочки» та огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Знайомтесь – Сінгапур».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов