Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

Калейдоскоп цікавих фактів «Канада»

      19 березня 2014 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку було проведене чергове засідання гуртка «Глобус» .
      Калейдоскоп цікавих фактів «Канада», що супроводжувався слайд-презентацією, познайомив дітей із багатою та різноманітною природою країни, а саме: арктичною пустелею, численними озерами, горами, хвойними та мішаними лісами. Особливо вразила країна суничним деревом, чорними білками та ялиною, яка має три забарвлення – чорне, червоне й біле.
      Діти познайомилися зі святами, які існують тільки в Канаді. Тут щорічно святкують: зимовий карнавал, свято кленового сиропу, весняний фестиваль тюльпанів, свято приходу весни, фестиваль індіанського мистецтва, міжнародні змагання лісорубів та багато іншого.
      Канада складається із 10 провінцій. Кожна з них має емблему у вигляді квітки та цікаву історію. Особливо дітей зацікавили українські провінції Саскачеван та Манітобу. У Саскачевані є Український музей Канади, діє фольклорний ансамбль українського танцю. Вінніпег (Манітоба) – місто-побратим Львова. Протягом 20 років мером цього міста був канадський українець Стівен Дзюба.
      Канада – дуже незвичайна країна. Її винятковість полягає в повній схожості водночас із деякими європейськими країнами та США і, водночас, у лише цій країні притаманних традиціях та особливому канадському характері.
      Наприкінці заходу діти ознайомилися з тематичною поличкою «Довідайтесь про Канаду».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов