Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

Година цікавих повідомлень «Що ти знаєш про Америку?»

      20 лютого 2014 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулось чергове засідання гуртка «Глобус». Під час години цікавих повідомлень «Що ти знаєш про Америку?», яка супроводжувалась слайд-презентацією, гуртківці почули відповіді на такі цікаві запитання: «Хто і коли відкрив Америку?», «Чи існує пустеля під назвою Долина Смерті і чому вона так називається?», «Яке найвище дерево у світі, що росте в Америці, і які цікаві історії розповідають про нього?».
      Також гуртківці познайомились із деякими відомими на весь світ містами Америки: Вашингтоном, Нью-Йорком, Маямі, Лос-Анджелесом, Лас-Вегасом.
      Відеоролик познайомив дітей із найбільшим у світі парком розваг – «Діснейлендом». Гуртківці почули розповідь про засновника парка Уолта Діснея – видатного художника-мультиплікатора і кінопідприємця, творця чудових мультиплікаційних фільмів про Бембі і Міккі Мауса, Білосніжку, веселих цуценят – далматинців тощо.
      Американці дуже пишаються своєю країною і вважають її найкращою у світі. Вони часто посміхаються, навіть тоді, коли їм зовсім не весело. Вони просто обожнюють різноманітні змагання й спорт і дуже піклуються про своє здоров’я. Цього варто повчитися і нам.
      Закінчилась подорож оглядом літератури, представленої на тематичній поличці «Знайома та незнайома Америка».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов