Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

За 30 хвилин навколо світу

      21 травня 2014 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку СОДБ ім. М. Островського в рамках роботи гуртка «Глобус» була проведена інтерактивна гра «За 30 хвилин навколо світу», яка дала дітям можливість перевірити знання, які вони отримали протягом навчального року на засіданнях гуртка «Глобус», подорожуючи до таких цікавих країн, як Єгипет, Австрія, Японія, Ісландія, Америка, Канада, Італія.
      Гра почалась із розминки, яка була представлена загадковим конкурсом «Про яку країну йдеться?». Далі діти із задоволенням узяли участь у бліц-вікторині «Що? Де? Коли?», пізнавальному конкурсі «Ерудит», де потрібно було за трьома підказами вгадати країну, та відеовікторині «Впізнай країну за символом». Найактивніші учасники отримали призи.
      Під кінець заходу юним користувачам був запропонований огляд літератури, що давала відповіді на всі запитання інтерактивної гри, представленої на тематичній поличці «По країнах та континентах».
      Гра пройшла цікаво та весело, а це доводить, що подорожі до інших країн дарують нам незабутні враження, навіть, якщо вони «віртуальні».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов