Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Глобус»

      Скільки б ми не розглядали карту світу, щоразу охоплює нас почуття цікавості. Хочеться побувати в кожному куточку планети! Адже країни та континенти – це ті ж друзі. Чим краще їх пізнаєш, тим цікавішим і захоплюючим стає твоє життя.
      Об’їхати увесь світ – мрія, для багатьох нездійсненна. Але не засмучуйтесь: можна мандрувати й «заочно», за допомогою книжок, журналів та слайд-презентацій. У такі «заочні» подорожі запрошує гурток «Глобус». Гурток познайомить вас з країнами нашої планети, й у вашій уяві постане їх колишній вигляд і теперішній, оживуть легенди й секрети, які оберігають їхні жителі, дізнаєтесь про унікальні природні та архітектурні пам’ятки, створені упродовж століть.

План роботи на 2020 рік

Тема заняття Проведення
1. «Що ти знаєш про Америку?» (година цікавих повідомлень) Січень
2. «ТОП-10 найцікавіших фактів про Африку» (інформаційний мікс) Лютий
3. «Сінгапур – місто Лева» (подорож-відкриття) Березень
4. «Загадкова Бразилія» (пізнавальна мандрівка) Квітень
5. «Що? Де? Коли?» (тест-драйв) Травень
6. «Нідерланди – країна тюльпанових полів, велосипедів і вітряків» (інтернет-круїз) Жовтень
7. «Греція – країна дуже давньої культури» (заочна мандрівка) Листопад
8. «Антарктида – найголодніший материк на землі» (калейдоскоп цікавих фактів) Грудень

20.02.2020

Інформаційний мікс «ТОП-10 найцікавіших фактів про Африку» зібрав гуртківців у лютому і познайомив із найспекотнішим континентом у світі. Що насправді ми знаємо про цей велетенський загадковий континент, окрім того, що «В Африці акули, в Африці горили, в Африці великі крокодили»? Проте насправді все значно цікавіше. Мандруючи континентом, діти зрозуміли, що Африка – це край безмежних саван і жарких пустель, колиска дикої незайманої природи, цікавий і дивовижний континент, який зберігає чимало таємниць.

докладніше...


29.01.2020

Година цікавих повідомлень «Що ти знаєш про Америку?», що зібрала гуртківців у січні 2020 року, познайомила їх з однією з наймогутніших і найрозвинутіших країн світу. Діти почули відповіді на такі цікаві запитання: «Хто і коли відкрив Америку?», «Чи є пустеля під назвою Долина Смерті і чому вона так називається?», «Яке найвище дерево в світі, що росте в Америці, і які цікаві історії розповідають про нього?».

докладніше...03.12.2019

Ісландія – крижана країна

Заочна мандрівка «Ісландія – крижана країна», що зібрала дітей у грудні, супроводжувалась слайд-презентацією, познайомила дітей з країною, де дуже бідний рослинний і тваринний світ, але багато вулканів, гарячих джерел, гейзерів і льодовиків. Країною, де можна взимку спостерігати полярне сяйво, а влітку – «білі ночі».

докладніше...


12.11.2019

Австрія – музична країна

Пізнавальна мандрівка «Австрія – музична країна» зібрала гуртківців у листопаді і познайомила з країною, яка славиться своїми альпійськими гірськолижними курортами, мальовничими озерами з кришталево чистою водою, чудовою архітектурою і дивовижними музичними традиціями. Пізнавальна хвилинка розповіла дітям, чому Відень є музичною столицею Європи.

докладніше...


15.10.2019

Калейдоскоп цікавих фактів «Єгипет»

Калейдоскоп цікавих фактів «Єгипет», зібрав гуртківців у жовтні і відкрив для них країну з багатою історією, яка приховує в собі безліч таємниць. На занятті гуртка діти дізнались про таємницю єгипетських пірамід, відеомандрівка познайомила із красотами Червоного моря, пізнавальна хвилинка «Ерудит» розповіла, чому Давній Єгипет по праву називають «колискою цивілізації», адже саме в цій давній країні багато років тому були зроблені відкриття, якими і сьогодні користується сучасна людина.

докладніше...


24.05.2019

Тест-драйв «30 запитань і відповідей»

Тест-драйв «30 запитань і відповідей», зібрав дітлахів у травні і запропонував перевірити знання дітей, які вони отримали на засіданнях гуртка, подорожуючи протягом навчального року до таких країн, як: Туреччина, Німеччина, Швейцарія, Канада, Нова Зеландія.

докладніше...


16.04.2019

Заочний екскурс «Нова Зеландія»

Заочний екскурс «Нова Зеландія», що зібрав гуртківців у березні, презентував країну з невимовно гарною природою. Безмежні поля, на яких порядкують отари овець, зелень мальовничих пагорбів, виняткова екологія, чистота повноводних рік – усе це перетворює краї Нової Зеландії в райський куточок нашої планети.

докладніше...


21.03.2019

Калейдоскоп цікавих фактів «Канада»

Калейдоскоп цікавих фактів «Канада», що зібрав гуртківців у березні, познайомив їх із цікавою країною, яка є найбільшою державою на своєму континенті та другою за величиною країною у світі. Що ж такого особливого в Канаді? Насамперед, це природа і люди. У Британській Колумбії найкрасивіші природні парки, поруч з Торонто — знаменитий Ніагарський водоспад, в Альберті взимку можна покататися на собачих упряжках, а в Галіфакс влітку поплавати на парусній яхті.

докладніше...


13.02.2019

Унікальний і дивовижний Китай

Калейдоскоп цікавих фактів «Унікальний і дивовижний Китай», який зібрав гуртківців у лютому 2019 року, розпочав цикл заходів у рамках проведення Року Китаю в Україні і познайомив їх із чудовою країною, яка відома вагомим внеском у світову скарбницю. Саме у Китаї винайшли компас, сейсмограф, папір, друкування книг, порцеляну.

докладніше...


29.01.2019

Неповторна Швейцарія

   Пізнавальна подорож «Неповторна Швейцарія», що зібрала гуртківців у січні 2019 року, познайомила дітей із багатою європейською країною, яка відома найкращими годинниками в світі, надійними банками, гірськолижними центрами та смачним сиром.

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов