Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

Видатні постаті Сумщини

      Мабуть, кожна людина вважає, що її місто, де вона народилася і живе, – найкращий куточок землі. Любов до рідного краю, до землі, до людей, що її уславили в віках, є спільною турботою про те, щоб він був багатшим і красивішим.
      «Видатні постаті Сумщини» – під такою назвою 3 листопада у відділі обслуговування користувачів молодшого віку було проведено заключне у 2015 році засідання гуртка «Юні краєзнавці».
      Багато цікавого дізналися гуртківці із розповіді бібліотекаря про видатних земляків, талановитих митців і героїв легендарної Сумщини, яка супроводжувалась переглядом слайд-презентації «Почесні громадяни міста Суми». Потім діти здійснили захоплюючу віртуальну подорож вулицями рідного міста «Тут все священне, все твоє, бо зветься просто містом рідним», під час якої дізналися про видатних уродженців обласного центру, які удостоєні найвищих нагород України та ім’ям яких названі вулиці та проспекти, на честь яких встановлено пам’ятники у місті Суми.
      Із жвавим інтересом гуртківці взяли участь у пізнавальній відеогрі «Золоті імена Сумщини», під час якої потрібно було за слайдами, світлинами та короткою розповіддю бібліотекаря назвати знаменитих героїв і трударів, поетів і митців нашого краю.
      Не менш хвилюючою виявилася і хвилина спілкування «Ними пишається Сумщина», під час якої гуртківці розповідали про уродженців нашого краю, які віддали своє життя у зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність рідної землі.
      Наприкінці засідання гуртка юним краєзнавцям була представлена тематична поличка та огляд літератури «Мій рідний край в усьому неповторний».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов