Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

Сім чудес нашого рідного міста

      Під такою назвою пройшла година корисної інформації на черговому засідання гуртка «Юні краєзнавці», яке відбулося 23 жовтня 2015 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку.
      Гуртківцям було запропоновано подумки пройтися вулицями нашого рідного міста. Діти з неприхованим інтересом слухали розповідь бібліотекаря про архітектурну красу вулиць Соборної, Петропавлівської, Троїцької, які милують око, розраджують душу, бо в знайомих з дитинства обрисах особняків і храмів відчувається тепло долонь майстрів, смак архітекторів, їх гаряча любов до Сумина-града. Розповідь супроводжувалась слайд-презентацією «Сім чудес міста Суми».
      Далі гуртківці здійснили віртуальну мандрівку до головного храму нашого міста – Спасо-Преображенського кафедрального собору та ознайомилися з іншими церквами міста Суми за допомогою фотосвітлин.
      Напрочуд цікавою та захоплюючою виявилася хвилина спілкування «Перлини рідного міста». Було видно, з якою зацікавленістю та ентузіазмом діти розповідали про Альтанку – візитну картку Сум – старовинну прикрасу міста. А конкурс на кращого знавця історії рідного міста «Чудеса міста Суми» показав, що члени гуртка багато знають про архітектурні шедеври своєї малої Батьківщини.
      Завершилось засідання гуртка оглядом літератури, представленої на тематичній поличці «Сумщина: від давнини до сьогодення».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов