Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

Сумщина в дзеркалі історії

      Сумщина… Овіяна сивими легендами і ратною славою земля. Для нас – це батьківський край, рідна сторона…Але щоб по-справжньому любити свій край, треба знати його історію.
      «Сумщина в дзеркалі історії» – під такою назвою 29 вересня було проведено чергове засідання гуртка «Юні краєзнавці», що пройшло у формі краєзнавчого хроноскопу.
      Члени гуртка – учні 2-Б класу ЗОШ № 12 з великим інтересом прослухали розповідь бібліотекаря про історію давнього та легендарного краю, що зветься Сумщина, переглянули слайд-презентацію «Духовне небо землі Сумської», жваво брали участь у краєзнавчій грі «Впізнай за малюнком» та відповідали на запитання гри-вікторини «Що? Де? Коли?». З великою зацікавленістю та ентузіазмом діти також взяли участь у хвилині спілкування «Я люблю це місто, бо воно моє», а конкурс на кращого знавця історії рідного краю «Сумщина історична » показав, що багато членів гуртка добре знають історичне минуле своєї малої Батьківщини.
      На завершення краєзнавчого хроноскопу для гуртківців було проведено огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Наша Сумщина».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов