Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

Ти в серці мила і єдина, моя маленька Батьківщина

      Мабуть кожна людина вважає, що її місто, де вона народилася і живе,- найкращий куточок землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине та неповторне. Отже, саме цій темі було присвячене чергове засідання гуртка «Юні краєзнавці», яке пройшло 17 квітня 2015 року під назвою «Ти в серці мила і єдина, моя маленька Батьківщина».
      Юні краєзнавці-гуртківці – учні 4-А класу ССШ № 2 прослухали розповідь бібліотекаря про головні віхи в історії нашого міста, здійснили віртуальну подорож «Серцю рідна пристань, Сумщина моя!», зі жвавим інтересом демонстрували свої знання з історії та сьогодення рідного краю, відповідаючи на запитання вікторини «Краєзнавчі сходинки». Живий інтерес гуртківців викликала пізнавальна відеогра «Видатні постаті Сумщини», з якої вони дізналися про найвідоміших уродженців Сумщини: діячів науки і виробництва, культури, мистецтва і спорту.
      Цікавою та пізнавальною виявилась і поетична замальовка «Суми – рідне місто моє», під час якої у виконанні всіх учнів класу звучали вірші про рідний край, захоплюючі легенди, оповідання.
      Книжкова виставка «Моя Сумщина прекрасна, тобі б калиною цвісти» познайомила з книгами, які охоплюють великий історичний період нашого краю, а також з новинками краєзнавчої літератури.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов