Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

І дорослі, і малі знають витоки свої

      Чергове засідання гуртка «Юні краєзнавці», що відбулося 12 лютого 2015 року, було проведено у формі краєзнавчого квесту «І дорослі, і малі знають витоки свої» - інтелектуально-динамічної гри, яка полягала у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань.
      На початку заходу бібліотекар ознайомила гуртківців з літературою краєзнавчого характеру, яку вони можуть використати під час змагань, після чого вони з азартом ринулися у «бій».
      Кожна команда отримала маршрутний лист, у якому позначено ключові пункти (Сумський краєзнавчий музей, пам’ятник І.Харитоненку, Альтанка, Спасо-Преображенський кафедральний собор), на яких потрібно було виконати певні завдання та отримати бали.
      Діти з цікавістю та ентузіазмом виконували поставлені завдання та поспішали до наступних пунктів. Квест показав, що читати – це престижно і доволі приємно. Переможці отримали у подарунок буклет про місто Суми і тепер мають можливість на дозвіллі разом зі своїми однокласниками ще більше дізнатися про своє рідне місто.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов