Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

Вулиці міста розповідають

      Цікавим і змістовним було чергове заняття гуртка «Юні краєзнавці», яке пройшло 13 лютого 2014 року у формі прес-колажу «Вулиці міста розповідають».
      Гуртківці вперше дізнались про те, що багатьом вулицям в їхньому рідному місті повернуті історичні назви. З неприхованим інтересом слухали учні розповідь бібліотекаря про відомі вулиці, проспекти, провулки, проїзди міста Суми, яка супроводжувалась відео-переглядом слайдів найвизначніших вулиць обласного центру.
      Захоплюючою виявилась і віртуальна подорож вулицями, на яких мешкають самі гуртківці, під час якої вони дізнавались про історію своєї вулиці, походження її назви та самі розповідали про її сучасний вигляд і видатні місця. Після цього учням була запропонована вікторина «Чи знаєш ти вулиці рідного міста?».
      Завершилось засідання гуртка «Юні краєзнавці» заочною мандрівкою на головну площу Сум – майдан Незалежності, де діти познайомилися з історичною пам’яткою – свідченням, що саме тут і було започатковане їхнє рідне місто Суми.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов