Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю

      Усі заходи, що були проведені протягом п’яти місяців поточного року на засіданнях гуртка «Юні краєзнавці», який працює у відділі обслуговування користувачів молодшого віку, були присвячені 75-й річниці утворення Сумської області.
      Чергове засідання гуртка відбулося 22 травня. Його члени, учні 3-А класу ССШ №2, стали учасниками турніру «А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю».
      Діти із задоволенням переглянули слайд-презентацію «Суми – місто моєї мрії», представили свої власні твори про рідне місто, а потім стали учасниками турніру на кращого знавця рідного краю, який було проведено у формі подорожі з зупинками: «Сумщина літературна», «Сумщина географічна», «Сумщина туристична», «Сумщина спортивна» та «Сумщина в іменах». Остання зупинка викликала найбільший інтерес, бо учасники заходу назвали не лише почесних громадян міста Суми, а й славні імена відомих земляків.
      Жваво і творчо пройшли також конкурси на кращого знавця прислів’їв про рідний край і віршів поетів-земляків. Найбільш активні учасники турніру знавців «А я книжечки читаю, край Сумський свій добре знаю» отримали солодкі призи.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов