Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Юні краєзнавці»

      Тільки людина, яка добре знає минуле свого краю, його визначні місця і видатних людей, може пишатися ним, любити, оберігати та примножувати його багатства. Патріотизму не навчають, його виховують. Тому краєзнавчий куток «Юні краєзнавці», керівником якого є провідний бібліотекар Піддубна Н.М. має за мету систематичне і планомірне поглиблення знань користувачів про рідний край, славне історичне минуле, культурні традиції, звичаї та обряди, а також сприяє вихованню патріотичних почутті до малої батьківщини.

План роботи на 2020 рік

Тема заняття Проведення
1. «Рідний край вивчаю я. Це історія моя» (історико-краєзнавча стежина) Січень
2. «Сім чудес нашого міста» » (година корисної інформації) Лютий
3. «Ти в серці мила і єдина, моя маленька Батьківщина» (краєзнавча вікторина) Квітень
4. «Кращого краю мені не знайти» (літературно-поетична година) Травень
5. «Звільнившись від фашистської навали, розквітло наше місто назавжди» (година історичної пам’яті) Вересень
6. «І дорослі, і малі знають витоки свої» (краєзнавчий квест) Жовтень
7. «Видатні постаті Сумщини» (відеогра) Листопад


10.03.2020

Сім чудес нашого міста

Напевно, кожна людина вважає, що її рідне місто – найкращий куточок на землі. Та це і зрозуміло, бо це місце – єдине та неповторне. А нашому місті є чим дивувати і сумчан, і гостей, бо тут на кожному кроці переплітається минуле та сучасність, дивують око храми та собори, вулиці та площі, будівлі, парки, сквери…

докладніше...


22.01.2020

Рідний край вивчаю я. Це – історія моя

У кожної людини на Землі є своя маленька батьківщина. Це той куточок рідного краю, де вона народилась і виросла, де живуть її батьки. Ось чому дуже важливо знати історію свого роду, краю, міста, свого народу, поважати його звичаї та традиції.

докладніше...27.11.2019

Рідний край, де ми живем, містом Суми ми зовем

Кожна людина з любов’ю ставиться до своєї маленької батьківщини, до місця, де вона народилася, де зробила свій перший крок у житті. Та щоб по-справжньому любити рідний край, його треба добре знати. З цією метою 27 листопада 2019 року було проведено чергове заняття гуртка «Юні краєзнавці» у форматі краєзнавчого міні-шоу «Рідний край, де ми живем, містом Суми ми зовем».

докладніше...


17.10.2019

Духовне небо землі Сумської

Рідний край! Дорога серцю земля батьків і прадідів наших. Яка ж вона, наша Сумщина, овіяна славою предків і звитяжною працею сучасників, щедра гостинністю своїх господарів? Чи добре знаємо ми твори архітектурного мистецтва рідного краю, що вражають своєю красою, викликають у нас сильні емоції.

докладніше...


12.09.2019

Про людей хороших – наших земляків

Сьогодні Сумщина – одна з провідних областей незалежної Української держави, вагома частка у її історії, культурі, економіці. По – справжньому любити свій край означає знати його уславлені імена та пишатися видатними особистостями. Саме цій темі і було присвячене чергове заняття гуртка «Юні краєзнавці», яке пройшло 12 вересня у відділі обслуговування користувачів молодшого віку для членів гуртка – учнів 3Б класу ССШ №2.

докладніше...


14.05.2019

Сумщина поетична

Сумщина… Край казкової природи. Наша земля – самобутня і неповторна, щедра на працьовитих і творчих людей. Це край героїв і поетів, трударів і митців. Сумщина дала світові талановитих письменників і поетів, з творчістю яких і познайомилися члени гуртка «Юні краєзнавці» під час чергового засідання, яке пройшло 14 травня 2019 року у формі літературно – творчого конкурсу «Сумщина поетична».

докладніше...


09.04.2019

З любов’ю про рідне місто

"З любов’ю про рідне місто". Під такою назвою 09 квітня 2019 року було проведено чергове заняття гуртка «Юні краєзнавці», яке було проведене у форматі літературної години.

докладніше...


26.02.2019

Вулиці міста розповідають

На берегах тихоплинної річки Псел розкинулось красень-місто Суми – місто, де ми народилися й живемо. Сьогодні у Сумах багато чого милує око: зелені парки і сквери, широкі площі і проспекти, затишні вулиці і провулки – історія і сучасність, що вдало вплелися у зовнішній вигляд нашого міста.

докладніше...


17.01.2019

Вишневим цвітом оповита Сумщина рідная моя

17 січня 2019 року було проведено чергове засідання гуртка «Юні краєзнавці» у форматі конкурсу уважних і начитаних «Вишневим цвітом оповита Сумщина рідная моя», яке було присвячене 80-річчю утворення Сумської області.

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов