Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«Будем весну проводжати, красне літо зустрічати»

Добридень, літо!
До криниці – жадана стежка в
гущині.
І степ, і спалахи зірниці,
Лугів отави запашні.

      Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку у травні місяці відбулося засідання екологічного гуртка «Світлячок». На засіданні були присутні гуртківці, учні 1-Б класу ЗОШ № 4. Засідання проходило у формі літературної подорожі.
      Головна мета – розповісти гуртківцям про те які зміни відбуваються в природі влітку. Під час першої зупинки «Літо, ти прекрасне всім!» бібліотекар запропонувала дітям побували у царстві Природи та побачили як на землю ступає його величність Літо. Під час другої зупинки «Скільки в літа є скарбів» гуртківці приймали участь у конкурсах: «Веселі мандри», «Загадки Лісовичка», «Зелена аптека».
      Третя зупинка «Фрукти й зелень соковита – це смачні дарунки літа» дала змогу дітям приймати участь у загадковому “кошику”. Відгадуючи загадки гуртківці дізнавалися чим корисні овочі та фрукти, та якими вітамінами вони багаті.
      На «Поетичній» зупинці бібліотекар та діти читали вірші про літо українських поетів. І остання п’ята зупинка була «Екологічна» де гуртківці згадали правила поводження в природі під час перебування у лісі, біля водойм, у лузі щоб природі не нашкодити, а залишатися її друзями.
      Наприкінці засідання бібліотекар для гуртківців зробила огляд літератури, представленої на книжковій виставці «Літо, літечко літує».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов