Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі

Учись любити все навколо себе:
Траву і квітку, кущик, деревце.
Жучка, і пташку, і блакитне небо,
І синьооке чисте джерельце.

      Під такою назвою у лютому 2015 року відбулося перше засідання гуртка «Світлячок», головна мета якого – розповісти дітям про екологію як науку про повагу до природи та значення екології для оточуючого нас природного середовища.
      Засідання проходило у формі екологічної стежини. Учасники заходу, учні 1-Б класу ЗОШ №4, дізналися, що на засіданнях екологічного гуртка будуть вчити правилам поведінки в природному середовищі, яких треба дотримуватися, щоб майбутні покоління могли існувати на Землі; спостерігати за природою і бути її друзями, адже людина – частина природи: їй даний розум, щоб жити розумно, щасливо, вміло користуватися природними ресурсами, а не губити і нищити їх. Від діяльності людини сьогодні залежить безпечне і щасливе майбутнє всієї планети.
      До уваги гуртківців було представлено демонстраційний матеріал «Уроки екології». Під гаслом «Природа просить допомоги», працюючи з малюнками, діти зробили перші спроби у формуванні активної позиції маленьких екологів. Ставлення до рослин і тварин, збереження природних багатств, водних ресурсів – про все це наголошувала бібліотекар під час проведення інформаційної хвилинки «Правила поведінки у природному середовищі».
      Під час бесіди «Вчимося допомагати птахам взимку» діти дізналися, які птахи потребують допомоги, чим можна їх підгодовувати та як правильно це зробити. Доповнив захід огляд літератури, представленої на тематичній паличці «Її величність – природа».
      На першому засіданні керівник гуртка ознайомила дітей з планом роботи на 2015 рік та було обрано актив.
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов