Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«Подорож до моря»

      Чергове засідання екологічного гуртка «Світлячок» було присвячено Всесвітньому дню моря, якій відзначається в останній тиждень вересня. Відбулося засідання у відділі обслуговування користувачів молодшого віку з учнями ЗОШ №4 4-А класу. Засідання проходило у формі екологічного асорті. Головна мета засідання – познайомити гуртківців з морями України та світу, з різноманітністю тваринного світу та екологічними проблемами які існують в наш час.
      Всесвітній день моря входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються під егідою Організації Об'єднаних Націй. Поява цього свята датована 1978 роком, саме тоді було прийнято рішення десятого з'їзду Асамблеї Міжурядової морської консультативної організації щодо заснування Всесвітнього дня моря.
      Ідея святкування Всесвітнього дня моря виникла як реакція на масштабний вилов риби в морях і океанах нашої планети. Бездумні дії людини наносять непоправну шкоду природі і стають причиною зникнення багатьох рідкісних видів риби. Крім того, це призводить до забруднення вод і глобального потепління на планеті.
      Під час екологічної хвилинки «Основні чинники забруднення морів» діти дізналися, що одним з факторів, який згубно впливає на стан світового океану, є забруднення вод нафтою. Величезні нафтові плями, що покривають сотні гектарів морських площ, стають причиною загибелі риби. За статистикою, щорічно в світовий океан в результаті аварій потрапляє більше 20 мільйонів барелів нафти.
      Бібліотекар підготувала для гуртківців слайд-презентацію «Подорож до моря», яку переглянули діти під час засідання. Після перегляду вони мали змогу ознайомитись з літературою, яка була представлена на тематичній поличці «Світ моря».
      Пропонуємо і вам переглянути слайд-презентацію «Подорож до моря».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов