Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«Дерево, трава і квітка не завжди зуміють себе захистити»

      Засідання екологічного гуртка «Світлячок», яке відбулося у відділі обслуговування користувачів молодшого віку було приурочене двом важливим екологічним датам: Дню довкілля та Всесвітньому дню Землі. На засіданні були присутні гуртківці, учні ЗОШ № 4 3-А класу.
      Головна мета засідання – розповісти дітям про екологічні дати квітня та розширити поняття про довкілля, навчити піклуватись та оберігати його.
      22 квітня усе людство святкує Всесвітній день Землі та кожна третя субота квітня в Україні відзначається День довкілля. Ці дві дати нагадують нам, що ми всі люди – є діти Землі й вона у нас одна. Багато років людство вважало, що багатства довкілля невичерпні. Тільки недавно люди зрозуміли, що світ природи потребує турботи й захисту. Про все це йшлася розмова під час екологічної бесіди «До природи не неси шкоди». Потім гуртківці складали розповіді за плакатами-малюнками «Все, що навколо тебе слід береги і любити». Крім цього вони підготували вірші про природу та позмагалися у конкурсі «Підемо в гості ми до матінки природи» на краще їх виконання.
      Бібліотекар підготувала для гуртківців слайд-презентацію «Земля просить порятунку», яку переглянули діти під час засідання. Після перегляду вони мали змогу ознайомитись з літературою, яка була представлена на тематичній поличці «Будь природі другом».
      Пропонуємо і вам переглянути слайд-презентацію «Земля просить порятунку».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов