Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«Первоцвіт не зривай – захищай, оберігай»

      Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку у березні 2014 року відбулося засідання екологічного гуртка «Світлячок». На засіданні були присутні гуртківці, учні 3-А класу ЗОШ № 4. Засідання проходило у формі літературно-екологічної вітальні. Головна мета засідання – розкрити дітям поняття первоцвітів та розвинути у них природоохоронні якості по їх збереженню.
      Рослини, які зацвітають першими, називають ранньоквітучими, або первоцвітами. Вони ще мають іншу назву – ефемероїди. Це слово грецького походження і перекладі означає «скороминучий», «швидкоплинний». Первоцвіти готуються до весни ще восени, накопичуючи в своїх цибулинах запаси поживних речовин, щоб раніше від інших рослин зустріти весну та потішити нас своєю красою. Їм не страшні ані сніг, ані злі морози – до примх природи ці квіти чудово пристосувались. Але у них є інший ворог від якого важко врятуватися – це люди.
      Про все це розповідала бібліотекар під час засідання. Також з дітьми була проведена пізнавальна бесіда «Первоцвіти, що знаходяться під охороною». Гуртківці приймали участь у розгадуванні літературного кросворду «Первоцвіти» та переглянули слайд-презентацію «Легенди про весняні квіти».
      В кінці засідання гуртківці ознайомилися з літературою, яка була представлена на тематичній поличці «Бережи, люби і знай!»
      Пропонуємо і вам переглянути слайд-презентацію «Легенди про весняні квіти» та поринути в весняне квіткове царство.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов