Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«Нехай повітря буде чистим»

      Так називалась година-роздум, першого засідання в 2014 році, екологічного гуртка «Світлячок», яке відбулося 6 лютого у відділі обслуговування користувачів молодшого віку з гуртківцями, учнями 3-А класу ЗОШ №4.
      Девізом засідання були слова «Повітря чисте – це життя». Головна мета засідання – розкрити роль повітря для життя людини, рослин, тварин та навчити гуртківців помічати причини забруднення повітряного середовища.
      Під час засідання бібліотекар розповіла гуртківцям про те, що повітря необхідне для життя, так само як і вода. Бібліотекар наголосила, що часто повітря на нашій планеті буває забрудненим і що в цьому винні самі люди.
      Гуртківці прослухали бесіду-застереження «Стан та охорона повітряного середовища в Україні», а потім діти прийняли участь у пізнавальній грі «Ми – за чистоту повітря» та в загадковому конкурсі «Що забруднює повітря». В кінці засідання діти ознайомились з літературою, яка була представлена на тематичній поличці «Повітря чисте – це життя».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов