Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Гурток «Світлячок»

«На світі всі потрібні – і мушки, і слони»

      Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулося чергове засідання екологічного гуртка «Світлячок», яке було присвячене Міжнародному дню біологічного різноманіття, що відзначається 22 травня. На засіданні були присутні гуртківці, учні 3-А класу ЗОШ №4. Головна мета засідання – дати зрозуміти дітям наскільки важливо зберегти на Землі всю різноманітність живих організмів.
      Тварини – це дивні створіння, що живуть поруч з нами. Будь-який вид тварин – неповторне явище природи. Можна створити заново найскладнішу машину, за описом будують нові міста на місці знищених, але тварин, які зникли, заново вже не створити нікому… Все в природному середовищі пов’язано між собою. Ось чому дуже важливо зберегти на Землі всю різноманітність живих організмів. Все живе, що оточує нас, хоче і повинно жити. Якщо загине природа, загине і людина.
      Про все це йшла мова під час заходу. Бібліотекар провела з дітьми екологічно-інформаційну хвилинку «Важливість збереження всіх живих організмів на Землі», а потім діти переглянули відео-колаж «На світі всі потрібні – і мушки, і слони».
      Після перегляду гуртківці ознайомилися з літературою, яка була представлена на тематичній поличці «Тварини – сусіди по планеті».
      Пропонуємо і вам переглянути відео-колаж «На світі всі потрібні – і мушки, і слони» та дізнатися щось цікаве із життя тварин.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов