Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

Під парусами слави та удачі

У далекі мандри до незвіданих земель вирушили члени клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я» на черговому засіданні, яке відбулося 25 лютого 2018 року у форматі каравану історій.

Географічні відкриття завжди цікавили жителів нашої планети. Жага до пізнання спонукала вирушати в небезпечний путь, назустріч пригодам сміливців із різних куточків землі. Про декого з них і йшла мова на засіданні. Зокрема, про Марко Поло, якого в далекі мандри покликав вітер змін ще в зовсім юному віці. 24 роки він подорожував світом, багато цікавого бачив, а потім вирішив про все це розповісти в книзі. Так з’явилася «Книга про різносторонність світу». Багато сучасників Поло назвали її фантазією й вигадкою, але пройшли роки і цілі флотилії вирушали на пошуки земель, про які писав Марко.

Серед людей, які вирушили на пошуки далеких країн був і Христофор Колумб. Саме він відкрив Новій світ, але до кінця життя вважав, що відкрив і вивчав землі Західної Індії. Історія 4-х експедицій адмірала дуже зацікавила юних членів клубу. А ще, переглянувши відеоряд, вони дізналися про «колумбовий обмін», почули про рослини, які Колумб привіз до Європи з Америки, та багато цікавого.

Неабиякий інтерес викликали і книги про подорожі, відкриття, першопрохідців, які були представлені на книжковій виставці «Під парусами слави та удачі».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов