Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

Кому зима співає колискову

Зиму люблять усі – і дорослі, і малі. Вона ж прекрасна: легкий морозець, пухнастий сніжок, сріблястий іній, морозні візерунки на вікнах. А іноді – дмухне зима холодом, завіє хуртовиною, мороз аж тріщить. Стає дуже холодно, особливо для лісових мешканців. Складною порою року для тваринок є зима. Саме про зиму в лісі йшла мова на засіданні клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я», яке відбулося 24 грудня п.р. в читальному залі відділу обслуговування користувачів молодшого віку у формі віртуальної подорожі до зимового лісу. Як тварини готуються до зими і як зимують, хто змінює своє вбрання на тепліше, а хто взагалі впадає у зимову сплячку, хто першим починає готуватися до зими, а кому не страшний мороз – ці та інші цікаві повідомлення підготували бібліотекар і члени клубу. Ерудит-конкурс «Відгадай загадку, розшифруй ребус» змусив не тільки дітей, а і дорослих добре поміркувати над правильною відповіддю. Весело та емоційно розіграли родини і театральні мініатюри «Хто сховався під маскою», де діти показали неабиякі акторські здібності.

Враховуючи, що захід проходив напередодні новорічних свят, яскравим доповненням були розваги навколо ялинки: хоровод, веселі змагання, гра в сніжки, новорічні пісні. На завершення всі познайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Чародійниця зима».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов