Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

Сторінками Червоної книги

Напередодні Всесвітнього дня дикої природи, який уже декілька років поспіль відзначається 3 Березня, у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я», яке проходило під гаслом «Зупиніться! Подумайте, що ви робите і до чого це приведе». Учасники екологічного інфокейсу «Сторінками Червоної книги» мали змогу розширити свої знання про тварин і рослин, які потребують особливого захисту.

Готуючись до заходу, бібліотекар, батьки та діти виконали велику пошукову і творчу роботу, підготували цікаві повідомлення про рідких тварин і птахів України, представили авторські малюнки тих тварин, про яких вони готували повідомлення. Крім цього, діти разом з батьками взяли активну участь в екологічній вікторині «Наші сусіди по планеті», познайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Червона книга України». Доповненням до заходу була і відеопрезентація «Червона книга України».

А родзинка засідання клубу – зустріч з Любов Миколаївною Безпалою, керівником дитячо-юнацької фотостудії «Ми» центру науково-технічної творчості молоді, яка познайомила всіх присутніх з мистецтвом художньої фотографії. Адже саме світлини можуть показати нам всю неперевершену красу нашої природи.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов