Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

<

Історія дитячої іграшки

      21 грудня відбулося останнє в 2014 році засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я», який успішно працює у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського. Пізнавальний калейдоскоп "Історія дитячої іграшки" став для присутніх на заході справжнім яскравим, святковим і феєричним дійством, яке сподобалось не лише дітям, а й їхнім батькам.
      Розпочалось засідання виступом наукового співробітника Сумського обласного художнього музею ім. Н.Онацького Святець А.О. з історії дитячої іграшки. Анна Олексіївна також показала присутнім деякі види ляльок-мотанок, солом’яні іграшки та ялинкові прикраси.
      Потім на імпровізованій інтелектуальній галявині дитяча аудиторія з неприхованим інтересом відповідала на запитання вікторини «Зимова круговерть», відгадувала загадки та змагалася за звання кращого знавця казок зимової тематики. Кращі з кращих у цьому розважальному конкурсі отримали невеличкі призи.
      Дуже зацікавив учасників заходу майстер-клас по виготовленню власноруч ялинкових прикрас, який провела для присутніх Валюх О.В., мама одного із постійних членів Клубу. Під чуйним керівництвом Оксани Вікторівни дітвора разом з батьками виготовляла ялинку у техніці орігамі та зимові сніжинки.
      Завершилось засідання клубу святковою концертною програмою, яку підготували клубівці – діти. У яскравих новорічних костюмах вони читали вірші, співали пісні, водили хоровод круг ялинки.
      Всі діти отримали шоколадного діда Мороза та радість від спілкування з Книгою і Бібліотекою.
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов