Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

<

Віртуальна екскурсія «Підводний світ»

      «Підводний світ заворожуюче красивий і незвичайний!» Так говорять ті, хто професійно займається дайвінгом або хоч раз в житті занурювався під воду. А як же бути тим, хто не може зробити цього? Вихід є! За допомогою книги, слайд-презентації та бібліотекаря члени клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я» побачили всю красу коралових рифів, "зустрілися" з екзотичними підводними жителями.
      Діти та їхні батьки з захопленням розповідали про цікавинки з життя морських мешканців, а бібліотечні працівники підготували для малечі ігрову програму, яка складалася з розминки «Загадки про морських мешканців», вікторини «Вгадай, кому належить цей голос?» та конкурсу на уважність «Морські лабіринти». Родзинкою заходу стала творча хвилинка «Золота рибка», де діти разом із дорослими робили рибку, використовуючи повітряну кульку та кольоровий папір.
      Наприкінці зустрічі всі присутні отримали велике задоволення від спілкування з книгами, представленими на тематичній поличці «Підводне царство».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов