Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

<

Ми роду козацького діти, землі української цвіт

      Під такою назвою у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я», яке пройшло у формі історичного круїзу і було приурочене до Дня українського козацтва.
      Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою, вершиною української національної культури. Палкий український патріотизм козаків був могутнім стимулом до державотворення, вільного і незалежного життя. Творче відродження культурно-освітніх і виховних козацьких традицій – одна з необхідних і найважливіших граней зміцнення незалежності України.
      Тож члени клубу, і діти, і дорослі відправилися в захоплюючу подорож, під час якої на них чекали зупинки:
      - історична «Утворення Запорозької Січі»;
      - пізнавальна «Уклад та життя козаків»;
      - відеозупинка «Козацькими стежками»;
      - ігрова «Козацькі розваги»;
      - творча «Домашнє завдання».
      На перших трьох зупинках учасники засідання дізналися про перші козацькі поселення, про утворення Запорозької Січі, побут та звичаї, про старшину запорозького війська, про морські походи та захист України від чужоземних посягань. Під час зупинки «Козацькі розваги» діти розділилися на дві команди та придумали їм назви: «Козак Мамарига» і «Чайка», а також взяли активну участь, як у рухливих розвагах, так і в інтерактивних іграх. На зупинці «Домашнє завдання» діти розповідали вірші, цікавинки про козаків та демонстрували малюнки, підготовлені вдома. Доповнювали розповіді дітей дорослі, які також підготувалися до заходу і поділися інформацією про козацьку добу.
      Доповнював захід огляд літератури, яка була представлена на книжковій виставці «Україна в давній славі, в козацьких пригодах».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов