Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

<

Що? Де? Коли? Як? Звідки?

      Цікаво, жваво та захоплююче проходять у відділі обслуговування користувачі молодшого віку засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я».
      Чудового вересневого дня, 28 вересня 2014 року, учасники клубу зустрілися в черговий раз у читальному залі відділу,щоб взяти участь у пізнавальній подорожі на тему «Чомучка для допитливих «Що? Де? Коли? Як? Звідки?».
      Спочатку діти та дорослі переглянули слайд-презентацію «Чудеса природи», потім відповідали на запитання казкової вікторини «З якої країни герой?», отримуючи за кожну правильну відповідь солодкий приз. Поки молодші члени клубу готували домашнє завдання, їхні батьки взяли участь в інтелектуальній вікторині «Що? Де? Як? Чому? Звідки?», переможець якої також отримав приз.
      Особливо цікавими виявилися виступи дітей, які з великим інтересом розповідали про всілякі цікавинки зі світу природи, техніки, спорту та про книги з яких вони про все це дізналися. Майже всі виступаючі одержали в подарунок книгу, яка продовжить захоплюючу подорож в світ цікавинок.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов