Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

Клуб сімейного читання "Тато, мама, я – читаюча сім'я"

<

Коли народжуються мрії

      25 травня 2014 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку на черговому засіданні клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я» був проведений літературний салон «Коли казка знання сіє, тоді народжуються мрії».
      Казка… Її можливості великі, а найважливіше завдання – збагатити душу дитини добром, виховати найкращі людські якості. Варто згадати, що в казках міститься мудрість, накопичена багатьма поколіннями. Той факт, що в казках завжди перемагає саме добро, є одним із найважливіших чинників у вихованні дітей. Знаючи це, малюк буде більше впевнений у своїх силах і набагато легше зможе долати життєві труднощі, сприймати невдачі.
      А чи можна самому написати казку? Виявляється, можна. Хоч і не зовсім самі, а з допомогою батьків, однак юні члени клубу придумали та написали прекрасні, цікаві казки, які представили своїм товаришам. Ось, наприклад, Настя дуже любить читати пізнавальні книги, тому і казка її філософська – «Навіщо треба сонце». Сестрички Даринка та Маринка разом із татом і мамою придумали справжню чарівну казку «Пригоди гнома Сміхотуна». Першокласники Андрій та Ілля написали декілька чудових казок про дружбу та добро.
      Захід проходив змістовно та весело, діти раділи своєму та чужому успіху.
      Крім цього, учасники клубу познайомилися з книгами, які нещодавно надійшли до бібліотеки в дарунок від читачів і письменників, зокрема і казки, та прослухали їх огляд, який зробила бібліотекар.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов