Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Клуби, гуртки та лекторії

«Тато, мама, я – читаюча сім’я»


      Для плідного спілкування з батьками маленьких читачів в відділі обслуговування користувачів молодшого віку створено клуб сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я». Девіз клубу «Сім’ю згуртує книжна мудрість», а мета відродження сімейних читань, популяризація книги, духовне збагачення батьків і дітей. Тематика засідань клубу дуже різноманітна. Ці зустрічі з цікавими людьми, віртуальні мандрівки як рідним краєм так і іншими країнами, пізнавальні екологічні літературні рамки та багато інших цікавих заходів. І засідання клубу проходять у невимушеній, теплій атмосфері цілковитої довіри і поваги до думки кожного. Батьки наче повертаються в світ дитинства і набагато легше розуміють своїх дітей.

План заходів гуртка
"Тато, мама, я – читаюча сім’я"
на 2020 рік

Тема заняття Проведення
1 «Солодка подорож» (літературна дегустація) Лютий
2 «Творці дитячої поезії» (літературна орбіта) Березень
3 «З рослинами вчимось дружити, в гармонії і мирі з ними жити» (екологічна експедиція) Квітень
4 «У гості до Нептуна» (скарбниця ерудита) Травень
5 «Завітай у світ книжковий, дивовижний і святковий» (book-вояж) Жовтень
6 «Дитяча преса на всі інтереси» (інформаційний прес-експрес) Листопад
7 «Дні святкові, ялинкові» (новорічна феєрія) Грудень

29.12.2019

Чарівниця зимонька ходить по землі

Прийшла до нас зима. Хоч і немає ще снігу, заметів, морозів і не прибрані сріблястим інеєм дерева, та це не шкодить зимі мати багато цікавих таємниць. Наприклад: чому з неба падають сніжинки, що таке північне сяйво, де живуть ескімоси, які тварини не мерзнуть навіть в люті морози, чому айсберги небезпечні, а ялинки прикрашають тільки зимою та ін.

докладніше...


28.10.2019

Від джерела до океану

«У неї немає ні смаку, ні кольору, ні запаху. Вона не просто необхідна для життя, вона і є саме життя» – сказав про воду Антуан де Сент-Екзюпері. Саме про воду і йшла мова на черговому засіданні клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я».

докладніше...


21.04.2019

Весняні квіти – посмішка природи

21 квітня в Сумській обласній бібліотеці для дітей відбулася захоплююча пізнавальна подорож членів клубу сімейного читання «Мама, тато, я – читаюча сім`я» у квіткове царство. Зустріч пройшла у формі екологічного компліменту «Весняні квіти – посмішка природи».

докладніше...


31.03.2019

Дива Сумщини

Чи може здивувати край, в якому ти народився і ростеш?
Здається, що ти так багато про нього вже знаєш. Але все можливо. Це зрозуміли члени клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім`я», які під час чергового засідання у березні 2019 року взяли участь у віртуальній мандрівці «Дива Сумщини».

докладніше...


24.02.2019

У світі звичайних речей не буває

"У світі звичайних речей не буває". Під такою назвою 24 лютого 2019 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку відбулося чергове засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім’я».

докладніше...


23.12.2018

Зимова подорож

Складно собі уявити дітей, які не люблять зиму, зимові свята, зимові розваги. Не знайшлося таких і серед членів клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я», які зібралися на черговому засіданні 23 грудня 2018 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку. Разом з бібліотекарем і батьками діти здійснили заочний екскурс «Країнами світу».

докладніше...


28.10.2018

Спорт – сила, що дає всім дітям крила

Незвичайне засідання клубу сімейного читання «Тато, мама, я – читаюча сім'я» відбулося у відділі обслуговування користувачів молодшого віку 28 жовтня 2018 року.

докладніше...Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов