Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu3

Гостьова книга

Додати повідомлення:
*Ваше ім'я:
*E-mail:
*Повідомлення:


Більше смайликів

Жирний Курсив Червоний текст Синій текст Вставка рисунка
  ==>

    
linalunaeva
Пошта: Сайт: нет
Как отмыть днище гидроцикла, лодки, катера яхты. <a href=http://wb.matrixplus.ru>Нужна специальная химия Фаворит-К</a>. Спомощью данной химии, можно отмыть катера за полчаса. Водоросли, тину, налет, ракушку удалают быстро с любых поверхностей.
Очистка днища после зимнего хранения. <a href=http://wb.matrixplus.ru>Купить химию, средство для мойки и очистки бортов</a>.

<a href=http://wb.matrixplus.ru/index3-5.htm>wb.matrixplus.ru</a>
Повідомлення #9, написано в середу, 19 лютого 2020 года, о 14:42
Thomasmelty
Пошта: Сайт: нет
Game LIFE 遊戲情報

https://gamelife.tw/portal.php
Повідомлення #8, написано у вівторок, 18 лютого 2020 года, о 23:06
Ольга
Шановні працівники бібліотеки і дирекція! Наша родина дуже любить вашу бібліотеку. Молодша донька була записана до неї з 4 років і досі захоплюється читанням: читає без упину. Але наступного тижня нам, мабуть, доведеться з вами розпрощатись через, м`яко кажучи, нетактовне поводження працівниці бібліотеки з донькою 10 листопада 2017 року, під час виховного заходу з учнями 3-б класу НВК №42. Дитина додому прийшла у сльозах і повідомила, що їй не дозволили сфотографуватися з класом через те, що вона "погано себе поводила". Знаючи свою доньку, я впевнена, що вона може тихенько собі відволікатися тільки у разі, якщо інформація для неї нецікава!, але її розповідь про те, що їй у грубій формі було відмовлено сісти поруч із подружкою і про те, що пояснення були нудними наводять мене на думку, що моя донька не повною мірою винна у ситуації відволікання від предмету заходу. Ви - дитяча бібліотека, і не мені вам слід пояснювати специфіку вашого контингенту. Можливо, слід роз`яснювати принципи організації системи бібліотечного каталогу з використанням слайдової презентації, відеороликів, елементів квесту тощо? Тобто, з активним залученням тих інформаційних технологій, якими користуються діти. Жодним чином не заперечую цінність спілкування за допомогою "живого слова", але, вірогідно, у ситуації про яку йдеться, саме "живинки" у словах працівниці і бракувало. Врахування психологічного стану дитини є необхідною умовою продуктивного спілкування з нею. Натомість, у наслідок того, що моя донька намагалася під час заходу показати своїй подрузі книжки, які вона взяла для читання того дня, працівниця бібліотеки, яка ознайомлювала дітей з правилами роботи каталогу заборонила їй сфотографуватися разом з класом у бібліотеці. А можна ж було запропонувати віднайти алгоритм пошуку цих книжок у каталозі! І дітям було б цікаво, і конфілкту б не відбулося. Зауважу, що зазвичай донька приходила з бібліотеки натхненна, розповідала про цікавинки. А от від вчорашньої "просвітниці" вона отримала нервовий стрес. І добре, що це не вилилося у моєї дитини у астматичний напад, до якого вона схильна!!! Працівникам біліотеки слід пам`ятати, що дитяча психіка є особливо вразливою і що до них приходять діти з різним станом здоров`я! І шукати помилки слід, насамперед, у своїй поведінці, а не перекладати всю вину за ситуацію на дитину та ще й загострювати її! Доречі. додам, що у школі поведінка моєї дитини характеризується як "золота". Мені здається, що в ситуації, за якої бібліотеки борються за кожного читача абсурдним є результат діяльності даної працівниці вашої бібліотеки 10.11.2017 року. Моя дитина категорично відмовляється відвідувати ваш заклад у подальшому і мені ця ситуація дуже болить. Зі сподіваннями на те, що дирекцією будуть вжиті відповідні заходи та бібліотека стане більш гуманною до проявів дитинства у дітей а також не буде допускати випадків порушення права дитини на повагу, Ольга Полякова.
Повідомлення #7, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:51
Bibliograph
Шановна пані Анно!
У відповідь на Ваш запит повідомляємо, що датою заснування премії вважають час складення Нобелем заповіту. Як зазначено в нашому іфнормаційному даджесті (наводимо цитати):
«27 листопада 1895 р. Альфред Нобель підписав заповіт, згідно з яким усе своє майно розміром близько 31,5 мільйона шведських крон призначив на фінансування міжнародної премії.»
І лише «у 1900 році було створено Нобелівський комітет, а в 1901-му відбулося перше присудження премії.»
В останньому реченні сталася прикра помилка в цифрах (слід читати не 1991, а 1901), яку ми найближчим часом виправимо. Дякуємо вам за підказку.
Повідомлення #6, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:50
Анна
У 1900 році було створено Нобелівський комітет, а в 1991 (?)-му відбулося перше присудження премії. Це цитата з вашого інформаційного дайджесту. Так коли ж було засновано Нобелівську премію? 120 чи 115 років тому? Уточніть, будь ласка. Дякую.
Повідомлення #5, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:49
Світлана
Дякуємо за прекрасні методичні та бібліографічні матеріали до ювілею Кобзаря. Багато матеріалу про Шевченка на Сумщині в нас було, але дещо ми почерпнули і нове. Дякуємо!!!
Повідомлення #4, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:49
valentina
Инночка, молодец! Сразу видна рука профессионала!
Повідомлення #3, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:48
Світлана. ОМЦДБ
Дякуємо за методичні матеріали до ювілею Т.Шевченка. Вітаємо з переможними місцями в конкурсі " Дитячі історії про найголовніше"
Повідомлення #2, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:48
Валентина
Добрый день! Хотелось бы узнать, работает ли в библиотеке В.М.Школа, с которой мы когда-то работали в вашей библиотеке.
Повідомлення #1, написано в четвер, 16 серпня 2018 года, о 16:46
Сторінки : | 1 |
Всього повідомлень : 9


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Ярослав Мудрий - князь київський

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов