Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3

Цікавинки з бібліотек Сумщини


2016


21.04.2016

  Чарівний книжковий каштан
      Весна... Все місто буяє цвітом каштанів... І біля Роменської центральної міської дитячої бібліотеки зацвіло незвичайне дерево – чарівний книжковий каштан.
Каштановий цвіт та яскраві кольорові книжечки привернули до себе увагу і дорослих і дітей. На знайомство з чудо-деревом завітали найменші користувачі бібліотеки – учні 2-А класу ЗОШ №10. На них чекали цікаві ігри,вікторини та перегляд вистави лялькового театру "Веселка" – "Закон співжиття".

докладніше...


15.02.2016

 Афганістан: біль і пам'ять
      Війна – це не лише біль тих, хто воював, але й трагедія тисяч і тисяч людей. Обов’язок кожного – пам’ятати і шанувати полеглих і піклуватися про живих.
12 лютого в Ямпільській центральній дитячій бібліотеці був проведений захід, присвячений 27-й річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Під час історичного хронографу «Війна пройшла по їхніх долях», який спільнопідготували і провели працівники районної та дитячої бібліотек, учні 9 класу ЗОШ№ 1 мали змогу зустрітися з воїнами-інтернаціоналістами – Крекотнем Олександром Володимировичем, Скорозвоном Олександром Івановичем та головою районної спілки воїнів – афганців Бордаченко Сергієм Олексійовичем. Бібліотекарі ж підготували коротку історичну довідку про події тієї страшної війни та виведення військ з території Афганістану.

докладніше...


2015


07.04.2015

  Читай - формат не має значення
      Наприкiнцi березня Ямпільська центральна районна бібліотека долучилася до участі в інноваційному проекті Молодіжної секції Української бібліотечної ассоціації «Display – кросинг». У проекті приймають участь 26 книгозбірень з різних областей України, з Сумської області тільки дві – Ямпільська центральна районна та центральна дитяча бібліотеки.

докладніше...


25.03.2015

 Вклонімось книзі, мудрості віків
      “Вклонімось книзі, мудрості віків” під таким гаслом проходив Всеукраїнськиий тиждень дитячого читання в Конотопській районній бібліотеці з 18 по 25 березня 2015 року. Кожень день Тижня був присвячений окремій темі: урочисте відкриття Тижня, день ювілярів - письменників і книг “Ювілейний зорепад”, день патріотичної книги “Є пам’ять , якій не буде кінця”, день інтернету “Комп’ютерленд”, день бібліознань, день читання, день закриття Тижня. Працівники бібліотеки намагалися, щоб Тиждень дитячого читання став справжнім тріумфом книги .

докладніше...


10.06.2014

  Веселкове дитинство
      До Дня захисту дітей юні користувачі Роменської районної бібліотеки відвідали музичну галявину«Веселкове дитинство», де взяли участь у конкурсі «Відгадай мелодію».

  Європа на твоїй долоні
      В рамках програми літніх читань «Канікули з книгою - 2014» в Роменській районній бібліотеці був проведений інтернет-круїз «Європа на твоїй долоні».

докладніше...


07.06.2014

  Літо з бібліотекою
      У Ямпільській районній дитячій бібліотеці стартувала програма літніх читань «Літо в Країні Читалія», яка сприятиме проведенню змістовного дозвілля читачів у бібліотеці, активному залученню їх до читання, популяризації книги.

докладніше...


05.06.2014

  Подаруймо дитинству сонце!
      Прекрасне свято радості і надії – Міжнародний день захисту дітей традиційно відзначила Ямпільська центральна дитяча бібліотека спільно з Ямпільським районним центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

докладніше...


30.05.2014

  Журнал дитячий відкривай, про все цікаве дізнавайсь
Книги, книги на полицях –
Цілий світ безмежний книг...
Хто читати не ліниться, –
Йде вперед в знаннях своїх.
А ось поряд із книжками

докладніше...


30.05.2014

  Казковими шляхами
      Великобубнівська сільська бібліотека Роменського району сьогодні – це інформаційно-культурний, дозвіллєвий центр села.

докладніше...


Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов