Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


26.12.2018

Новорічні свята в бібліотеці

   Яскраві та радісні події відбуваються у Сумській обласній бібліотеці для дітей під час зимових канікул, адже працівники закладу подбали про те, щоб урізноманітнити дозвілля своїх відвідувачів, організувавши для них святковий феєрверк заходів. Серед них: зимовий альманах «Білосніжна господиня по землі крокує, дива дарує», ігротека «Зима зі сміхом і жартами», екологічне асорті «В білих валянках, в білім кожусі ходить зимонька в полі, в лісі і в лузі», музична мандрівка «Слухаємо новорічну казку», літературне конфеті «Зимова круговерть», мистецька енциклопедія «Новорічно-різдвяні свята України», творча майстерня «Ангел-оберіг», літературні скарбниці «Святий Миколай – чародій, святитель, діточок покровитель», «Святий Миколай – чародій, святитель, діточок покровитель», Інтернет-круїз «У сукні зеленій стою цілий рік…», літературний експрес «Фантазії Діда Мороза», новорічна вікторина «Дні святкові, ялинкові» та багато ін.
   Новорічним подарунком для дітвори було театралізоване дійство «Сюрприз для поросятка», яке було проведено 24 грудня цього року. Ролі героїв – Поросятка, Зайчика, Вовка, Баби Яги, Діда Мороза та Снігуроньки – майстерно виконали фахівці бібліотеки. Вони запросили присутніх здійснити казкову подорож із дивовижними новорічними пригодами та виручити із полону Баби Яги Поросятко – символ Нового, 2019 року.
   Під час заходу у залі панувала атмосфера дружелюбності, веселості і непідробленої радості. Діти та їх батьки з цікавістю спостерігали за подіями, які розгорталися під час новорічного дійства. Проте, їм сподобалися не тільки і не стільки сам зовнішній вигляд героїв, зодягнених у яскраві костюми, але й активний відпочинок під час хороводів біля ялинки, розважальних ігор, конкурсів, вікторин. Діти захоплено декламували вірші Дідусеві Морозу, співали пісні, танцювали, і не дарма, адже на закінчення заходу їхні зусилля були нагороджені солодощами від Діда Мороза та Снігуроньки.
   До уваги користувачів бібліотеки також організовані зі смаком і любов’ю книжкові виставки-інсталяції «У сніжно книжковому світі», «Зимові мотиви», «Срібні вогники зими», «Живе зима у казці», «Новорічний дивосвіт», «Сяйво зимових свят», «Казковий снігопад», «В український рідний край поспішає Миколай», «Історія новорічної іграшки», «Книжкові кучугури» та ін. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі…

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 4 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов