Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.12.2018

Ой, хто, хто Миколая любить

   Святий Миколай Чудотворець уславлений своїми чудесами та доброчинністю. Він захищає воїнів, мореплавців, подорожніх і землеробів, а ще він є покровителем дітей. Саме дітям він щороку приносить свої дарунки – «миколайчики». Перед святом діти пишуть листи Святому Миколаю, в яких розповідають про те, чого досягли за рік, чи слухалися батьків, а також прохають про подарунки.
   За доброю традицією, фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей щороку радо зустрічають свято зимового Миколая разом із вихованцями Сумської спеціальної загальноосвітньої школи, дарують їм свої подарунки. Захід, що відбувся 13 грудня 2018 року – година народознавства «Ішов Миколай лужком-бережком, Святий Миколай із повним мішком», мав інформаційний і розважальний характер. Звучали пісні та колядки, легенди, оповідки та загадки.
   Запросила на гостини до казки лялькова вистава «Чарівна ніч Святого Миколая», де одніми з головних дійових осіб є Святий Миколай та Зайчик, за якими крадеться чортеня Антипко. Зайчик збирає листи Святому Миколі, а Антипко розносить неслухам різочки. Чортеня Антипко завжди намагається довести, що діти не гідні подарунків, бо цілий рік вони були неслухняними, та добрий Миколай і цього разу не залишить жодної дитини без подарунка. Учасники заходу виступили не лише як глядачі, всі охочі отримали можливість спробувати себе акторами лялькового театру бібліотеки.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 4 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов