Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.12.2018

Новорічні дарунки

   Незабаром Новий Рік. Це свято особливе, бо його чекають усі – і дорослі, і діти, адже у кожного з нас воно пов’язане з радісними сподіваннями, добрими змінами у житті, новими враженнями та сюрпризами.
   От і ми отримали радісні звістки від Національної бібліотеки України для дітей. Користувачі дитячих бібліотек Сумщини стали переможцями Всеукраїнських конкурсів.
   Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ», який започаткований Національною бібліотекою України для дітей на виконання Указу Президента «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»:
   Стефанишин Аліну, Антоненка Антона, Манзюк Олександра, користувачів Конотопської центральної дитячої бібліотеки, які зайняли І місце у номінації «Колективні проекти»
    Лисенко Ярослава, користувача дитячої бібліотеки Кролевецької міської ради, який посів ІІІ місце у номінації «Індивідуальні проекти». Надзвичайно приємним є те, що проекти, які посіли перше місце у кожній номінації, рекомендовано Головним оргкомітетом конкурсу до запровадження у практику роботи з правового виховання дітей і підлітків у спеціалізованих бібліотеках для дітей. Вітаємо також переможців Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова», що проводився за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні і був присвячений 90-річчю з дня народження видатного киргизького письменника Чингіза Айтматова: Безродну Марію, користувача дитячої бібліотеки Кролевецької міської ради, та Ключко Руслану, користувача Дружбівської бібліотеки для дітей КЗ «Дружбівська міська публічна бібліотека», які візьмуть участь 18 грудня в урочистостях у Національній бібліотеці України для дітей за участі Посольства Киргизької Республіки в Україні.

Ви – молодці! Ви – найкращі! Ми пишаємося Вами!!!

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 4 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 5 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов