Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


11.12.2018

Краю світлий, Сумщино моя!

   За ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної бібліотеки для дітей з 15 березня по 3 грудня 2018 року серед районних, міських, сільських дитячих бібліотек і центральних районних і районних бібліотек області, які надають послуги користувачам-дітям, проводився обласний проект на кращий краєзнавчий електронний продукт «Краю світлий, Сумщино моя!» (до 80-річчя утворення Сумської області»).
   Метою проведеного заходу було привернення уваги до суспільної значимості бібліотек як центрів бібліотечного краєзнавства, узагальнення й поширення кращого досвіду краєзнавчої діяльності дитячих бібліотек Сумщини.
   І ці завдання були виконані! На розгляд обласного організаційного комітету, голова якого – заступник начальника управління – начальник відділу охорони культурної спадщини, музейної справи та організаційної роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації
   Антоніна Ігнатченко, було представлено 33 цікаві, яскраві у художньому оформленні, з вдало підібраним музичним супроводом роботи, які відповідали умовам положення Проекту, відзначалися оригінальністю та переконливістю художнього задуму. Учасники в своїх роботах застосували засоби, які найкраще передають оригінальність, легкість і доступність сприйняття матеріалу, сприяють духовному та культурному розвитку дітей Сумщини. Серед них:
   1 відеокліп, 1 відеофільм, віртуальний інтерактивний атлас Сумщини та 30 презентацій. Надіслані роботи були ретельно переглянуті членами організаційного комітету, серед яких не тільки провідні фахівці обласної бібліотеки для дітей, а й завідувач науково-експозиційного відділу історії краю з найдавніших часів до початку XX століття Сумського обласного краєзнавчого музею Аліна Конотоп та начальник відділу методико-технічної та видавничої роботи Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Євген Колесник. За результатами переглянутих робіт, організаційний комітет визнав переможцями такі бібліотеки:


у номінації
«Тематична колекція мультимедійних краєзнавчих ресурсів»:

Лебединська міська бібліотека №1 (І місце)
Конотопська районна бібліотека (ІІ місце)
Буринська центральна дитяча бібліотека (ІІІ місце)
Глухівська районна дитяча бібліотека (ІІІ місце)

у номінації
«Краєзнавче читацьке об’єднання»

Путивльська районна бібліотека для дітей

   Вітаємо їх з перемогою, а всім бажаємо подальших успіхів.
   Проведення Проекту є дуже доречним, адже створені бібліотечними працівниками електронні продукти з краєзнавства широко використовуватимуться при проведенні заходів до ювілею Сумської області.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов