Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


10.12.2018

Незабаром Новий рік!

   І знову тепла і радісна зустріч. До Сумської обласної бібліотеки для дітей завітали давні друзі – діти-переселенці з Донецької та Луганської областей, які є учасниками благодійного проекту Міні Луганська збірна від учасників телевізійного шоу «Ліги сміху» команди «Луганська збірна», щоб в черговий раз взяти участь у майстер-класі з виготовлення новорічних композицій.
   А ще на гостей чекала зустріч із чарівною новорічною казкою. Ляльковий театр «Кукляндія», який працює у відділі естетичного виховання, підготував і показав виставу «Чарівна ніч Святого Миколая». Діти дізналися, що у грудні місяці дійсно є надзвичайно чарівна ніч, яка дарує чудо – зустріч з Святим Миколаєм та подарунки від нього. Присутні маленькі друзі бібліотеки отримали від перегляду вистави відчуття свята, радості і приємних сподівань, а ще мали можливість спробувати себе як актори лялькового театру та ознайомитися з новими книгами та періодичними виданнями, що надійшли до бібліотеки.
   Нагадувати про цікаво і, головне, корисно проведений час в бібліотеці буде спільне фото.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов