Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.12.2018

І знову зустріч

   У чудовий морозний день, 02 грудня 2018 року, Сумська обласна бібліотека для дітей зустрічала своїх давніх друзів – дітей-переселенців з Донецької та Луганської областей, які є учасниками благодійного проекту Міні Луганська збірна від учасників телевізійного шоу «Ліги сміху» команди «Луганська збірна».
   Спільно з волонтером Проекту Катериною Прийменко було проведено майстер-клас «Новорічна ялинка з декоративних матеріалів». Всі з зацікавленням працювали над створенням головного символу новорічних свят – ялинки, адже ялинки, виготовлена власноруч, це не тільки красива прикраса інтер'єру, яка милуватиме око як дорослих, так і дітей, а ще й чудовий подарунок чи сувенір, який можна подарувати для дорогих серцю людей.
   Тож присутні на заході уважно дослухалися до порад провідного бібліотекаря відділу естетичного виховання Світлани Гілюн, яка звернула увагу на те, що новорічні ялинки своїми руками виготовити дуже просто і все, що для цього потрібно – це трохи вільного часу, фантазія і, звичайно ж, матеріали, а вони можуть бути самими різноманітними: тканина, макарони, старі журнали, шишки, пір'я, пляшки, нитки, серветки, папір та багато інших. А про все можна було дізнатися з книжок, представлених на виставці-інформації «Чарівні казки ялинкових прикрас».
   Цікавою для присутніх була і презентація «Скоро, скоро Новий рік», під час перегляду якої і діти, і дорослі дізналися про цікаві факти святкування Нового року в інших країнах. Захід завершився співом щедрівок від Амалії Куцекінь та Шахбанової Зої.
   Півтори години в бібліотеці пробігли як одна хвилина, всім було весело, цікаво-пізнавально і корисно.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 4 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов