Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


28.11.2018

Бібліотека у соціальних мережах: кроки до успіху

   На виконання наказу управління культури Сумської обласної державної адміністрації 28 листопада п.р. на базі Сумської обласної бібліотеки для дітей було проведено друге заняття обласної онлайн-школи «Бібліотека у соіальних мережах: кроки до успіху» на тему «Електронний бібліотечний сервіс: бібліотечні блоги та веб-сайти на службі сучасного розвитку книгозбірні».
   Мета проведеного заходу – підвищення фахового рівня бібліотечних працівників області, які надають послуги дітям, з питань впровадження комп’ютерних технологій, надання користувачам вільного доступу до електронних носіїв, використання Інтернету в сучасних умовах та ін.
   Крім теоретичної частини навчання, корисними були практичні, покрокові поради провідного інженера з комп’ютерних систем сектору інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів обласної бібліотеки для дітей Ткачова Максима Сергійовича щодо просування діяльності бібліотек на веб-сайтах і блогах. Крім цього, в режимі реального часу було проведено мастер-клас по створенню веб-сайту з використанням популярної платформи Google.
   Наприкінці заходу бібліотечні працівники області висловили подяку за цікаве, плідне і корисне заняття, яке, на їх думку, є вдалою формою підвищення ефективності професійної діяльності.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов