Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.11.2018

Книга єднає друзів

   Таємнича, яскрава, непередбачувана та надзвичайно модна Індія завітала у листопаді 2018 року до Сумської обласної бібліотеки для дітей на засідання клубу сімейного читання «Тата, мама, я – читаюча сім'я».
   Звичайно ж, не сама країна, а її молоді представники – студенти медичного інституту Сумського державного університету. Всі вони народилися в різних штатах Індії і не знали один одного поки не приїхали на навчання до нашого міста. Амін, Десна, Маніша, Карен, Хелен, Ніраджана – такі незвичні для нас імена мали наші гості. Не тільки імена здивували членів клубу. Не менш дивовижними були також історії про найекзотичнішу країну. На заході – пустелі, на півночі – льодовики, на південному заході – тропічні ліси, а влітку постійно йде дощ. Є величні гори Гімалаї та Індійський океан. А ще в країні безліч мов. Кожний штат має свій діалект і, зазвичай, люди з різних штатів не розуміють один одного. Спілкуватися їм допомагає знання англійської, тому навчання в школі ведеться виключно англійською мовою.
   Неодмінною частиною життя Індії є пісня і танець. Без них не обходиться жодна подія. Не обійшлась і наша зустріч. Спочатку гості заспівали декілька пісень, а потім були танці разом із членами клубу, які дуже успішно переймали всі рухи.
   Далі були цікаві презентації про саму країну, її символи, звичаї, про священних тварин і т.д. Особливо цікаво було дізнатися про бібліотеки, про книги, які любили читати наші герої в дитинстві. На жаль, вони зовсім не знають наших українських творів, тому бібліотекар всім гостям подарувала українські казки і твори В. Нестайка та Г.Бойка.
   Зустріч продовжувалась декілька годин. Ні гості, ні члени клубу не хотіли залишати бібліотеку. Амін, Десна, Маніша, Карен, Хелен, Ніранджана пообіцяли через рік вивчити українську мову, прочитати подаровані книги і знову зустрітися в дитячій бібліотеці, адже книга єднає друзів.

Image 1 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 3 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов