Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


12.11.2018

Сучасна бібліотека: формула успіху

     На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік 8 листопада 2018 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей проведено обласний фокус-семінар для директорів районних дитячих бібліотек, заступників директорів централізованих бібліотечних систем, методистів по роботі з дітьми, завідувачів дитячих відділів центральних, районних бібліотек і бібліотек об’єднаних територіальних громад. Захід проведено з метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи.
     Від імені начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олени Мельник всіх учасників професійної зустрічі привітала головний спеціаліст управління Ольга Мальченко, яка передала найщиріші вітання від Олени Петрівни з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, висловила щиру подяку учасникам професійного зібрання за відданість бібліотечній справі та побажала всім творчої праці, інноваційних і креативних знахідок під час навчання.
     У роботі семінару взяли участь фахівці 21 бібліотеки Сумщини. Творча зустріч бібліотечних працівників пройшла на високому професійному рівні. Під час конструктивного діалогу колег розглядалися питання, які турбують всю «дитячу» бібліотечну команду Сумщини. А саме, яке ж місце займають бібліотеки для дітей у соціокультурному просторі регіону, в житті громади та в умовах створення об’єднаних територіальних громад.
     Учасники семінару поділилися своїми напрацюваннями і щодо соціального партнерства в діяльності бібліотечних закладів, створення нового образу бібліотеки, формування іміджу сучасного бібліотекаря, впровадження інноваційних форм популяризації книги та читання. З великою зацікавленістю бібліотечні працівники сприйняли виступи методиста по роботі з дітьми Конотопської районної бібліотеки Тетяни Кисельової, заступників директорів Конотопської міської ЦБС Наталії Ковтун, КЗ Буринської міської ради «Буринська публічна ЦБС» Валентини Баранової, Шосткинської міської ЦБС Світлани Портянко, яка, до речі, є у цьому році володарем почесної відзнаки обласної культурно-мистецької акції «Мистецьки сходи» в номінації «Професіонал бібліотечної справи».
     Своїми здобутками і планами поділилися фахівці Сумської обласної бібліотеки для дітей. Під час виступу «Бібліотеки для дітей як важливий елемент соціуму» завідувач відділу інформації та маркетингу Наталія Нагорна проаналізувала роботу дитячих бібліотек області у поточному році, надала методичні поради щодо планування роботи на 2019 рік і перелічила основні пріоритети та стратегічні напрямки діяльності бібліотечних закладів на наступний рік.
     Надзвичайно емоційним і цікавим для присутніх були поради завідувача відділу обслуговування користувачів молодшого шкільного віку Лідії Драніченко, яка розповіла про організацію наочної популяризації книги і читання відповідно до сучасних потреб користувачів. Про реалізацію в бібліотеці програми ПОЛіС Міжнародної організації IREX розповіла бібліотекар І категорії цього ж відділу Яна Білаш.
     Також бібліотекарі долучилися до міні-тренінгу «Успіх: як його досягти», який провела аспірант кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету Анна Пономаренко.
     Наприкінці професійної зустрічі директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Тогобіцька підвела підсумки семінару, назвавши його плідним і корисним для всіх, хто прагне підвищення ефективності професійної діяльності та успішного майбутнього бібліотечним закладам, та привітала всіх з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов