Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


07.09.2018

Вітальне слово

Дорогі наші Читайлики,
учасники обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»!!!

     Ось і настав довгоочікуваний час, коли кожного з вас хвилює питання, хто ж є ЛІДЕРОМ ЧИТАННЯ – 2018 у Сумській області. За той період, що передував підведенню підсумків і визначенню переможця Конкурсу, члени обласного журі переглянули близько 32 електронних презентацій і буктрейлерів, в яких ви розповідаєте про свої улюблені твори, познайомилися з вашими візитними картками «Лідер читання». Надзвичайно вразила креативність, індивідуальність, творчий підхід, обізнаність і відповідальність, з якою підійшли діти до створення електронних презентацій і буктрейлерів, популяризуючи своїми роботами привабливий образ та імідж книги і читання. Переглядаючи ваші роботи, захотілося ще раз перечитати такі книги, як «Вінніпезький вовк» Ернеста Сетон-Томпсона, «Неймовірні пригоди Івана Сили» Олександра Гавроша, «Хроніки Нарнії» Клайва Стейплза Льюїса, «П’ятнадцатирічний капітан» Жуля Верна, «Робінзон Крузо» Даніеля Дефо, «Русалонька із 7-В» Марини Павленко, «Міо, мій Міо» Астрід Ліндгрен», «Часодії» Наталії Щерби, «Все починається в 13» Валентина Бердта та багато інших. А ще ми вражені вашими захопленнями, які дуже і дуже різносторонні.

     Ви ВСІ для нас ЛІДЕРИ і ПЕРЕМОЖЦІ!!! Ми пишаємося нашою юною читаючою спільнотою. Ми дякуємо всіх і кожного за любов і відданість ЇЇ Величності КНИЗІ.

     Але, за умовами Конкурсу, переможець один. У цьому році ним стала Сукачова Таїсія, користувач Великописарівської центральної дитячої бібліотеки, яка і візьме участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» 2018 року, який проводиться на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки з 25 по 27 вересня. Вітаємо Таїсію і бажаємо їй море вражень від спілкування з ровесниками та від участі у заходах.

     З великою вдячністю до Вас, наші юні книгомани і лідери читання, голова обласного журі, директор Сумської обласної бібліотеки для дітей Лілія Миколаївна Тогобіцька.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов