Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.08.2018

Переможців визначено!!!

     На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2018 рік з квітня по вересень поточного року на Сумщині проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА – МОЄ ЖИТТЯ». Конкурс проводився бібліотеками для дітей за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей в рамках проведення у 2018 році Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

     29 серпня 2018 року в Сумській обласній бібліотеці для дітей відбулося підведення підсумків і визначення переможців Конкурсу.

     У Конкурсі взяло участь 27 учасників, представники Білопільського, Конотопського та Шосткинського районів, а також м. Білопілля, Конотоп, Кролевець, Путивль, Суми і Шостка та смт. Велика Писарівка і Липова Долина, які надіслали до обласного організаційного комітету 12 робіт. Всі роботи були переглянуті членами журі Конкурсу, серед якого були не тільки провідні фахівці обласної бібліотеки для дітей, а й представники правоохоронних органів – інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Сумській області, старший лейтенант поліції Оксана Красовська та старший інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області, капітан поліції Олександр Галицький.

     На думку журі, більшість робіт, які надійшли до оргкомітету, заслуговують на увагу і відображають відношення юних авторів до України як правової держави.

     Найбільше зацікавили членів журі за творчий і креативний підхід до створення проектів, розуміння викладеного в них матеріалу роботи Стефанишин Аліни, Антоненка Антона, Манзюк Олександра (Конотопська міська дитяча бібліотека) та Рябущиць Євгенія, Кунденко Аліни, Мажари Ліни, Сахно Єльвіри (Великосамбірська бібліотека, Конотопський район) в номінації «Колективні проекти» та Абрамець Альони (Сумська обласна бібліотека для дітей) і Лисенка Ярослава (Кролевецька міська дитяча бібліотека), яких і визначено Переможцями. Вітаємо їх!!!

     Проекти, визнані переможцями Конкурсу, надіслані до Головного оргкомітету в НБУ для дітей для участі у заключному, підсумковому турі.

     Також щиро вдячні бібліотекам, які долучилися до Конкурсу!!! Всім творчих успіхів і натхнення у подальшому!!!

     Переглянути роботи можна за посиланням

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов