Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.08.2018

День народження Держави

     День незалежності України широко відзначається по всій країні. Це день, коли вшановують пам'ять героїв минулого України, тих, хто воював ї захищав її незалежність...

     Напередодні Дня Державного Прапора України для дітей, що відпочивали у дитячому оздоровчому таборі «Універ», фахівцями Сумської обласної бібліотеки для дітей була проведена година державності «Твої символи, Україно». Бібліотекарі розповіли присутнім про історичні події, що передували цьому державному святу, про те, як 23 серпня 2006 року український народ вперше святкував День Державного Прапора України, який є однією з офіційних емблем держави, що символізує її суверенітет. Відповідаючи на запитання вікторини «У моєму серці Україна», діти показали чудові знання з історії та культури нашої держави.

     До Дня незалежності України фахівці бібліотеки провели мистецький колаж «Україно, зоряна сестрице! Україно, матінко моя!», який познайомив дітей, що відпочивали у дитячому оздоровчому таборі «Універ», з національними символами України, історією герба і прапора. Діти брали участь у конкурсах, вікторинах «Чи знаєш ти Україну?» «Українські свята», «Природа України», «Моя квітуча Україна», естафеті «Ерудит».

     Для дітей, які відпочивали у дитячому оздоровчому таборі «Зоряний», був проведений історичний калейдоскоп «Живи, Україно, живи для краси, для правди, для сили, для волі…». Захід базувався на матеріалах із різних періодичних видань та книг і допоміг дітям побачити минуле і сучасне України, згадати імена та постаті великих українців, котрі прославили Україну. Йшлося і про захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет і територіальну цілісність держави.

     22-23 серпня п.р. для вихованців ДНЗ № 4 «Зірочка» та НВК «Просперітас» було проведено літературний ранок «Вічна і завжди єдина наша ненька Україна». Юні вихованці, одягнені у вишиванки та віночки, читали вірші про Україну, подорожували сторінками українських казок і за допомогою іграшок розіграли за ролями українську народну казку «Рукавичка». А ще багато цікавого вони дізналися про український побут: традиційні страви, одяг, житло, ремесла та національні традиції українців, найцікавіші місця України під час слайд-презентації«Україна – наша Батьківщина» і віртуальної подорожі «Географічні рекорди України».

     Для вихованців відділення соціально-побутової адаптації «Спільнота» було запропоновано перегляд відеороликів «Фен шуй української хати».

     Доповнювали заходи огляди документів, які були представлені на книжкових виставках і тематичних поличках: «Наша незалежна українська держава», «Наша країна – рідна Україна», «Моя безсмертна Україна, Вітчизна синьо-золота», «День народження держави», «Символ віри і надії», «Україні присвячується», «Україна! Ти для мене – диво».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов