Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.07.2018

Ходить літо білим світом

     Найбільш очікувана пора для всіх хлопчиків і дівчаток – це, звичайно, літо, канікули та дитячий відпочинок! Теплих, погожих днів з нетерпінням чекають всі діти без винятку. За плечима залишились уроки, шкільні парти, а попереду – веселощі, розваги, дитячі оздоровчі табори.

     Це гаряча пора для бібліотек і бібліотекарів, коли дітям не тільки пропонують книги, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля як в стінах бібліотеки, так і на майданчиках дитячих оздоровчих таборів.

     Кожний свій приїзд до таборів бібліотекарі прагнуть зробити незвичайним, незабутнім, тому пропонують юним відпочивальникам безліч різноманітних заходів, використовуючи як інноваційні форми роботи, так і традиційні, але наповненні новим змістом.

     З метою розвитку пізнавальних інтересів користувачів-дітей у дитячих оздоровчих таборах «Сонячний», «Зоряний» та «Універ» фахівці бібліотеки проводять цікаві та змістовні пізнавальні заходи серед яких: екологічний марафон «Світ навколо нас», екологічна галявина «Ліс – симфонія природи», пізнавальний екскурс «Руху правила єдині – знати їх усі повинні», пізнавальний калейдоскоп «Малечі про цікаві речі», краєзнавчий калейдоскоп «Суми: Що? Де? Коли?» та ін.

     Івана Купала ? найколоритніше і найцікавіше свято, яке увібрало в себе енергетику поколінь. Воно дійшло до нас ще з давніх часів. Про народні традиції відзначення цього дещо містичного, але, безперечно, досить яскравого свята дізнались діти, які завітали на народознавчу академію «Ярмарок українських звичаїв» та народознавчий калейдоскоп «Від легенд і міфів людям тільки втіха». Розповіді бібліотекарів про головних персонажів цього свята – Купала, Марену, а також про легенди, міфи, повір’я, ворожіння, народні гуляння у різних регіонах України допомогли дітям зрозуміти особливості вірувань наших пращурів. Купальські пісні та веселі забави дали можливість усім відчути неймовірну енергетику та магічність святкових дійств.

     Літні читання – це книги, друзі, ігри та спілкування, а ще – гарна нагода поєднати усе перераховане у розважальних заходах: літературному ярмарку «Чарівний ланцюжок пригод», ігротеці «Час розваг», літературній вікторині «Вгадай літературного героя», бліц-турнірі «Юні розумники», ігровому атракціоні «Стежками улюблених казок» та ін. Грали маленькі читачі з азартом – спочатку гортали сторінки нових захоплюючих книг та цікавих журналів, згодом досхочу награлись та повеселились у конкурсно-розважальних іграх, під час яких відгадували загадки про літературних героїв, складали пазли, мандрували державами та континентами у вікторині «З якої країни літературний герой» тощо.

     Отож, відпочиваючи, дітлахи мають можливість порозважатися, проявити свою кмітливість, увагу та ерудованість. Ефективність таких форм заходів доводить, що вони розширюють межі сфери спілкування, сприяють розвитку пізнавальних стимулів і світогляду дитини, формуванню установок на цікаве й розумне проведення дозвілля.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов