Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.06.2018

Літо, книга, позитив!

     Дозвілля дітей влітку – щорічна проблема і для батьків, і для вчителів та вихователів. Чим зайняти дітей під час найдовших канікул? Цю проблему допомагає вирішувати організаторам дитячого читання та батькам Сумська обласна бібліотека для дітей, реалізуючи програму літнього читання «Мозаїка «книжкового» літа».

     Кожного дня у бібліотеці для дітей гамірно, весело, цікаво… Щодня заклад гостинно відкриває двері для своїх користувачів, які відпочивають у пришкільних таборах: вони розважаються, спілкуються між собою, переглядають мультфільми у Мультсалоні і, звичайно ж, подорожують сторінками улюблених книжок. Ігри, вікторини, віртуальні подорожі, пізнавальні мандрівки, квести – всі ці заходи діти залюбки відвідують, отримуючи при цьому позитивні емоції від зустрічі з літературними героями і розвиваючи свої інтелектуальні та творчі здібності.

     Тільки за перші літні дні, з 01 по 14 червня, учасниками 75-и бібліотечних заходів стали 1836 дітей із 15 навчальних закладів м. Суми. Серед проведених заходів: гра-вікторина «Руху правила єдині – знати їх усі повинні», літературна презентація «Дефіле книжкових новинок», літературне асорті «Ваші ровесники рекомендують», географічна вікторина «Шлях мандрів», година цікавих повідомлень «Сторінками книги рекордів Гіннеса», вікторина «Подорож у книжкове царство», клуб допитливих «Сюрпризи скриньки казок», віртуальний журнал «Рекордсмени в природі», Інтернет-гра «У деякому царстві, квітковій країні», екологічний екскурс «Земля – то неповторна казка, тож бережи її, будь ласка» (до Всесвітнього дня навколишнього середовища), літературний круїз «Коли береш до рук ти книгу, то відкриваєш цілий світ», екологічна гра «Ліс і вода – краса природи», абетка мистецтв «Таємниці мультиплікації», краєзнавчий віртуальний екскурс «Привіт із Сум!», подорож-гра «Грай, читай, Інтернет пізнавай» тощо, а також показані лялькові вистави «На чуже не зазіхай», «Цілюща травичка», «Казочка про дівчинку, яка нічого не хотіла робити».

     До уваги користувачів-дітей книжкові виставки – «Книжковий дивосвіт», «Світ розумних книжок», «Таємниці на книжкових полицях», «Рекомендуємо прочитати», «А що таке канікули?», «Літо-літечко літує», «Читаємо разом з батьками влітку», «Літечко нас зустрічає з любов’ю. Дарує розваги, дарує здоров’я!», «Бібліофреш. Свіженьке та смачненьке», «Літо з книгою», «Різнобарвний дивограй» та ін., які допоможуть перетворити читання у радість, задоволення, в справжнє свято книжкових відкриттів.

     Літо у розпалі, можна робити стільки цікавих і веселих речей! Продовжуються і літні розваги в бібліотеці. На шанувальників книги і читання чекають ще багато пізнавально-розважальних заходів, які допоможуть зробити літній відпочинок змістовним і корисним та ще й отримати позитивні емоції від зустрічі з літературними героями!!!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов