Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.06.2018

Країна дитинства – найкраща країна,
там сонечко світить і казка живе.

Сьогодні день дитинства – гарне свято!
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато...
Цей гарний день святкує цілий світ!

     1 червня 2018 року в Міжнародний день захисту дітей в Сумській обласній бібліотеці для дітей було проведено День відкритих дверей «Країна дитинства – найкраща країна, там сонечко світить і казка живе».

     У цей чудовий сонячний день, маленькі користувачі, вихованці ДНЗ № 1 «Ромашка» та діти, що відпочивають у пришкільному таборі ЗОШ № 12, стали учасниками театралізованого дійства «Привітний й розумний книжковий дім, всім радісно й весело жити у нім», яке розгорнулося на майданчику біля бібліотеки. Казкові герої, ролі яких майстерно виконали бібліотечні працівники, запросили дітей у мандрівку до веселого, «книжкового» літа. Не дивлячись на прохолодну погоду, на святі було сонячно не тільки від зірки на ім’я Сонце, а й від щирих посмішок дітей, які з задоволенням танцювали, співали та гралися разом із клоунами, морськими піратами, книжковими феями і принцесами.

     Продовжився захід конкурсом малюнків «Ми почнемо малюнок з сонця». На асфальтовому вернісажі можна було побачити великі і маленькі сонечка, кожен з яких неповторний. А переможцем Конкурсу стала дівчинка Василіса, яка намалювала на додаток до сонечка, ще й всю свою родину. Її малюнок виявився найкращим.

     Емоційно-позитивно сприйняли діти і виставу «На чуже не зазіхай» лялькового театру «Кукляндія», нагородивши акторів бурхливими оплесками.

     Весело та змістовно пройшли в цей день у бібліотеці: експрес-гра «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям на світі», мистецька мандрівка «Добра країна дитинства», відеоперегляд «Веселковий світ дитинства», учасниками яких стали діти із пришкільного табору ЗОШ №10, і, звісно ж, чудові «літні» книжкові виставки, з любов’ю організовані бібліотекарями – «А що така канікули?», «У барвах сонячного літа», «Дитинства яскравого мить», «Живе на планеті народ веселий – діти!».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов