Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


08.05.2018

В ім’я життя

В дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень
Ми щороку зустрічаєм свято –
Перемоги радісної день.
                                       Василь Симоненко

     Історична пам’ять – святиня народу, нації. У кожного народу є сторінки історії, які не можуть, не повинні бути піддані забуттю. Одна з таких сторінок нашої історії – Друга світова війна. Минають десятиліття, народжуються і виростають нові покоління, але в пам’яті народній ніколи не згасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі. Наш святий обов’язок – вшанувати пам’ять загиблих, віддати належне живим учасникам і свідкам війни.

     Тоді, в далекому сорок першому, ніхто не знав, скільки буремних днів і ночей в страшному чеканні та кривавих боях виборюватиме наш народ перемогу. Вже в перші дні війни понад 207 тисяч наших земляків пішли на фронт і стали на захист рідної землі.

     Про все це йшла мова під час бесіди-спогаду «В атаку йшли не заради нагород», учасниками якої стали учні 7-А класу ЗОШ № 4. Бібліотекарі розповіли дітям про ті страшні роки війни, зупинились на біографії нашого земляка О.П.Береста та познайомили дітей з його героїчним подвигом, згадали всіх ветеранів, які були гостями бібліотеки протягом багатьох років. Захід проходив в супроводі музичної композиції Катерини Бачинської «Свята Перемога». Яскравим доповненням заходу були відеопрезентація «О.Берест – Герой України» та слайд-презентація «Перемозі присвячується», підготовлені фахівцями бібліотеки та огляд літератури біля книжкової виставки «Україна в полум’ї війни».

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов