Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


25.04.2018

Видатні імена Сумщини

     Багата славетними іменами наша Сумщина. Серед них – науковці та інженери, архітектори та художники, письменники та спортсмени, композитори та музиканти, діячі театру та кіно, яких знає весь світ. 25 квітня 2018 року під час відеобесіди «Видатні імена Сумщини» учні 2 класу ЗОШ № 12, користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей, познайомилися з життям і діяльністю деяких відомих людей, які народилися, жили і творили на території нашої області.

     Особливо запам’яталось дітям історія про великого українця – останнього кошового отамана Запорізької Січі – Петра Калнишевського. З цікавістю слухали вони про гетьмана-легенду, що народився у сімнадцятому столітті, керував Січчю у вісімнадцятому, помер у дев'ятнадцятому.

     Згадали і про першого українського композитора-універсала Дмитра Степановича Бортнянського, художника-графіка Георгія Івановича Нарбута, «короля скороходів» Володимира Степановича Голубничого, легенду спорту Леоніда Жаботинського та інших видатних земляків.

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов