Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.04.2018

Німеччина – країна мрії

     До Року німецької мови в Україні у Пункті вільного доступу до Інтернету Сумської обласної бібліотеки для дітей 24 квітня поточного року була проведена слайд-подорож «Європа очима українців. Німеччина», учасниками якої стали учні 7-А класу ЗОШ № 4.

     Діти познайомилися з історією країни, культурою, звичаями та традиціями, національною кухнею, почули цікавинки і дізналися про німецьку практичність, пунктуальність та організованість. А також їх вразило те, що в країні налічується більше 150 середньовічних замків, найбільша у світі науково-технологічна виставка, найвища споруда Європи – телевежа заввишки 331 м, перший музей хліба в світі і т.д.

     І, звісно, подорож не обійшлася без розваг. Всі активно долучилися до участі в інтелектуально-пізнавальній вікторині «Знавці Німеччини», мовній грі «Знайди більше слів» та грі «Пантоніма. Винаходи Німеччини». Але найбільш цікаво та активно пройшла мовна розминка «Словограй», де діти разом із бібліотекарем порівнювали слова англійської та німецької мов.

     Подорож була цікавою, насиченою та пізнавальною. Гармонійним доповненням до заходу стали слайд-презентація «Німеччина», книжкова виставка «Європа очима українців. Німеччина» та виставка-інсталяція «Замки країни».

     Мандруйте з нами та отримуйте задоволення!

Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image Image 2 LightBox Text to accompany first lightbox image
Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов